Останні відгуки

  • Чудовий фільм для сімейного перегляду. Ненавязливий, але старе Джуманджі було краще.
    більше 8 років тому
  • Керівники, зверніть вже свою увагу на клієнтів!!!! Якщо ви хочете щоб до вас завжди ходили люди, потурбуйтесь за обслуговування!!!
    більше 8 років тому
  • Смачна піца, інтерєр, кваліфікований персонал. Якщо хочеш посидіти з друзями, то тубі сюди)
    більше 8 років тому
  • Друзі рекомендували саме ю виставу, обовязво схожу. Класна акторська гра. Хто любить жанр трагедія, рекомендую!
    більше 8 років тому
  • Фарбувала на "Автофарба" своє авто BMW X5. Робота виконана акуратно. Колір підібрали відмінно.  Я  залишилася задоволена. А машинка, як нічого не було.
    більше 8 років тому